Liana Anti Sanction ابزار دور زدن تحریم

سلام دوستان عزیز وبینجا!

امروز میخوام یه خبر دلچسب با محوریت دور زدن تحریم بهتون بدم.
سرانجام “Liana Net Tools” راه اندازی شد. یک مجموعه برنامه‌های کاربردی شبکه که قراره یه عالمه کمک بهتون بکنه. اولین فرزند این مجموعه ابزار هم به نام “Liana_Anti_Sanctions” هست که امروز میخوام بهتون معرفیش کنم. (لیانا اسم دخترمه)

بک مجموعه ابزار کار راه بنداز دارم درست میکنم به اسم “Liana Net Tools” (لیانا اسم دخترمه) اولین فرزند این مجموعه ابزار کاربردی، نرم‌افزاری به نام “Liana_Anti_Sanctions” است که کارش دور زدن تحرم هست و قصد دارم امروز به شما معرفیش کنم.

Liana_Anti_Sanction

“Liana_Anti_Sanctions” یک نرم‌افزار بر پایه پایتون برای ویندوز هست که برای کمک به شما در دور زدن تحریم طراحی شده. این نرم‌افزار راه‌حل‌هایی برای چالش بزرگ تحریم‌ها ارائه می‌دهد و در این مسیر به شما کمک می‌کند.

برای “دور زدن تحریم”، می‌توانیم از راه‌حل‌های مختلفی مانند استفاده از سایت‌شکن و 403 استفاده کنیم، اما این کار یک چالش بزرگ دارد. این چالش این است که شما باید به طور مداوم آدرس DNS Server سیستم خود را تغییر دهید. وقتی از DNS سرور سایت‌شکن و 403 استفاده می‌کنید، تمامی کوئری‌های DNS از سیستم شما به سمت این دو سایت می‌رود. برای همین در محیط کار اداری و در شبکه Active Directory، بدون تنظیمات اضافی، نمی‌توانید از این سیستم استفاده کنید.

اینجاست که “Liana_Anti_Sanctions” وارد عمل می‌شود و راه حلی جدید برای “دور زدن تحریم” ارائه می‌دهد. این نرم‌افزار فایل Host در ویندوز را تغییر می‌دهد و بدین ترتیب سایت‌هایی که در آن ثبت می‌کنید، همیشه با IP آدرس ثابتی باز می‌شوند.

برای استفاده از “Liana_Anti_Sanctions” برای “دور زدن تحریم” کافیست آدرس سایتی که قصد دسترسی دارید را بدون http وارد کنید و دکمه Query را بزنید. بعد از انتخاب یکی از گزینه‌های شکن یا 403 را انتخاب کنید و دکمه Save را فشار دهید. همچنین در صورت نیاز به بروزرسانی، با استفاده از دکمه‌های شکنو 403 آدرس‌های جدید را دریافت کنید.

این نرم‌افزار، کاملا اوپن سورس است و می‌توانید به گیت‌هاب مراجعه کنید و سورس این برنامه را بررسی کنید. امیدواریم که این برنامه در مسیر “دور زدن تحریم” برای شما مفید واقع شود.

این نرم‌افزار، کاملا اوپن سورس است و می‌توانید به گیت‌هاب مراجعه کنید و سورس این برنامه را بررسی کنید. امیدواریم که این برنامه در مسیر “دور زدن تحریم” برای شما مفید واقع شود.

موفق باشید!

لینک دانلود

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا