فیلم برداری و ساخت تیزر

تیم تبلیغاتی وب اینجا با کادر مجرب مختص فیلم برداری و ساخت تیزر شرایط دیده شدن شما را به بهترین شکل فراهم می کند.

چرا وب اینجا؟

به درستی دیده شدن لازمه موفقیت در هر کسب و کاری می باشد. در همین راستا وب اینجا با ایجاد دپارتمان تخصصی عکاسی و فیلم برداری اقدام به تهیه و تولید عکس های صنعتی و تیزر برای مشتریان خود کرده است. تمامی مراحل ثبت، ضبط و تدوین با بروزترین تجهیزات این حرفه انجام می پذیرد و همچنین تیم وب اینجا به طور مدام سعی در یادگیری و ابداع شیوه های مدرن این حوزه دارد تا خروجی کار، اثری با بالاترین کیفیت ممکن و در شان مشتریان ارجمند ایرانی باشد.

انواع خدمات فیلم‌برداری

به منظور تولید آثاری با کیفیتی در سطح روز جهان از بروزترین امکانات این حوزه ازجمله تجهیزات فیلم‌برداری هوایی، زیرآب، باسرعت بالا و … در مراحل ساخت و فیلم‌برداری استفاده می‌گردد.

مستند و معرفی مجموعه
مصاحبه و تهیه گزارش
فیلم‌بردای از محصولات
ایده پردازی و ساخت تیزر

هزینه فیلمبرداری و ساخت تیزر

هزینه فیلمبرداری و ساخت تیزر به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله نوع فیلم، طول فیلم، سطح دشواری، تجهیزات تصویربرداری، عوامل مشارکت کننده در فیلمبرداری، جلوه‌های ویژه، موسیقی، صداگذاری، تدوین و غیره. برای مثال، هزینه ساخت یک تیزر تبلیغاتی با توجه به متغیرهای مختلف مانند نوع تصویربرداری، ساخت انیمیشن، جلوه‌های ویژه، ساخت موسیقی، استفاده از گویندگان معروف و زبان‌های دوبلاژ و ترجمه فیلم و لوکیشن های تولید فیلم متفاوت است. برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت، لطفاً با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ثبت سفارش

جهت ثب سفارش فیلمبرداری و تیزر تبلیغاتی، فرم ثبت سفارش را پر کرده و برای ما ارسال کنید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت و به شما مشاوره رایگان ارائه خواهند داد.

همچنین می توانید سفارش خود را از طریق واتساپ، تلگرام یا اینستاگرام برای ما ارسال کنید.

پیمایش به بالا